Kontaktujte nás: +420 312 698 924 | info@hrad-cervenyujezd.cz

31. 10. 2021 Strašidelný den na Hradě Červený Újezd

 

Po skončení svatební sezóny nás čeká krásné období přípravy dětských akcí. Těšíme se na různé tématické dny, začínáme tím nejstrašidelnějším. Letos vychází přesně na svátek Halloween, kterým jsme hodně inspirováni. Strašidelný den se koná v neděli 31. října 2021 od 12 do 20 hodin.

 

Restaurace Krčma připraví menu vhodné pro děti, proto se tam nezapomeňte zastavit. Teplé nápoje a drobné občerstvení bude k dispozici i na nádvoří v restauraci Stodola. Těšit se můžete také na stylovou výzdobu Krčmy a nádvoří. 

 

Budeme rádi, když se k nám přidáte a dorazíte v kostýmech, večer nezapomeňte lampiony. Těšíme se na Vaši návštěvu.  

 

Harmonogram:

  • 12:00 - 16:00        Stezka odvahy pro malé děti v zahradě za světla. Děti se budou snažit získat 5 ingrediencí do elixíru mládí od našich hodných strašidel. Pokud uspějí a donesou je čarodějnici, dostanou od ní odměnu.    

- na začátku zahrady Vám vysvětlíme pravidla hry

- v zahradě najdete několik stanovišť, kde se plní úkoly

- na každém stanovišti je strašidlo, které dětem pomůže s plněním úkolů

- neberte to tak vážně, odměnu dostane každé dítě :-)

 

  • nejpozději 18:00 - 20:00        Bojovka v horním patře muzea hradu Červený Újezd začíná po setmění. Ti odvážní vstupují v časových rozestupech jednotlivě, max. po dvojicích bez svítidel (i mobilního telefonu). V případě velkého zájmu budeme pokračovat ve strašení i po 20. hodině. 

- trasa je značena svíčkami, nemusíte se bát, že se děti ztratí

- pro odvážné, uvnitř se straší

 

Mezi první a druhou hrou se můžete občerstvit v restauraci Krčma, která připraví oblíbená dětská jídla (řízky, svíčkovou, rajskou, buchtičky se šodou atp.). Můžete využít také venkovní restauraci Stodola, která nabídne i svařáček ;-). Z nádvoří pak budete mít dobrý přehled o tom, kde jsou Vaše děti. 

 

Restaurace Krčma se na Strašidelný den dočká originální výzdoby a po setmění budeme na nádvoří rozsvícet vydlabané dýně. Nenechte si to ujít. 

 

Vstupné: 

Vstup na denní stezku odvahy pro dítě + vstup do zahrady - 100 Kč/osoba

Vstup do zahrady pro doprovod - 60 Kč/osoba

Vstup na noční bojovku: 50 Kč/osoba 

 

Upozornění! Na Hradě Červený Újezd lze platit jen v hotovosti. Děkujeme za pochopení. 

Koná se za každého počasí, přesto změna programu vyhrazena. Sledujte náš FB profil Hrad Červený Újezd pro aktuální informace. 

 

 

separator

Copyright © 2017   KLUBKO55    www.klubko55.cz