Kontaktujte nás: +420 602 347 887 | info@hrad-cervenyujezd.cz

SVATBY

 

Hrad Červený Újezd se stal vyhledávaným místem snoubenců, kteří zde chtějí formálně potvrdit svůj svazek. Pořádáme svatby s cílem udělat z tohoto velkého dne nezapomenutelný zážitek pro Vás i Vaše hosty.

   

Aktuálně již přijímáme rezervace na rok 2023. Proto se neostýchejte a ptejte se na cokoliv, co u vás zajímá ohledně pořádání svatby na Hradě Červený Újezd. Rádi vám dotazy zodpovíme a pomůžeme s přípravami. Stav volných termínů a veškeré další informace o svatbě na Hradě Červený Újezd zjistíte u svatební koordinátorky Zuzany Uhlíkové, tel.: 602 651 383 nebo e-mail: zuz.uhlikova@gmail.com. 

Nabízíme:

Svatební obřady probíhají celoročně ve spolupráci s matrikou v Červeném Újezdu. Lze vybírat ze 4 obřadních míst (dvě jsou venkovní a dvě vnitřní) s možností přesunu obřadu v případě nepříznivého počasí.

  • Restaurace Krčma zajišťuje svatební hostiny i rauty dle Vašeho přání.
  • Doporučíme nejvhodnější doprovodný program a pomůžeme s jeho realizací.
  • Zařídíme ubytování pro Vás i Vaše hosty.
  • Zajistíme výzdobu svatební tabule, květinovou výzdobu, vyrobíme jmenovky na stůl apod.
  • Doporučíme vám osvědčeného fotografa, cukrářku, DJ atd.  


Po celou dobu plánování a trvání svatby (nebo obřadu) budete mít k dispozici svatebního koordinátora, který bude pomáhat s přípravami i realizací. Koordinátor je přítomen po celý svatební den, stará se o hosty, pomáhá účinkujícím a fotografům a dbá na to, aby vše proběhlo podle plánu.  

Při celodenní svatbě si účtujeme poplatek za pronájem prostor. Tato částka je stanovena podle počtu hostů (s tím souvisí počet personálu a použitých prostor) a doby trvání svatby. 

V areálu Hradu Červený Újezd není povoleno vypouštět lampiony štěstí a ohňostroje. Děkujeme za pochopení. 

Fotografie z uplynulých svateb najdete na našem Facebooku   

separator

Kde nás také najdete

Copyright © 2022   KLUBKO55    www.klubko55.cz