Kontaktujte nás: +420 312 698 924 | info@hrad-cervenyujezd.cz

SVATBY

 

Hrad Červený Újezd se stal vyhledávaným a oblíbeným místem snoubenců, kteří zde chtějí potvrdit svůj svazek. Pořádáme svatby s cílem udělat z tohoto velkého dne nezapomenutelný zážitek pro Vás i Vaše hosty.

  

Rezervace termínů na sezónu 2021 stále probíhají. Náš kalendář ještě není určitě plný, takže se nebojte zeptat na svůj vysněný datum. Vzhledem k současné situaci Vám sice nemůžeme slíbit, že nám bude dovoleno svatbu uspořádat, ale pokud nám to bude umožněno, připravíme Vám svatbu podle Vašich představ. 

Snažíme se přizpůsobit aktuální situaci a plánované svatby můžeme podle potřeby a po společné domluvě upravit, příp. přesunout na vhodnější termín. O své zálohy nepřijdete. 

 

Stav volných termínů a veškeré další informace o svatbách na Hradě Červený Újezd zjistíte u svatební koordinátorky Zuzany Uhlíkové, tel.: 602 651 383 nebo e-mail: zuz.uhlikova@gmail.com. 

Nabízíme:

Svatební obřady probíhají celoročně ve spolupráci s matrikou v Červeném Újezdu. Lze vybírat ze 4 obřadních míst (dvě jsou venkovní a dvě vnitřní) s možností přesunu obřadu v případě nepříznivého počasí.

  • Restaurace Krčma zajišťuje svatební hostiny i rauty dle Vašeho přání.
  • Doporučíme nejvhodnější doprovodný program a pomůžeme s jeho realizací.
  • Zařídíme ubytování pro Vás i Vaše hosty.
  • Zajistíme výzdobu svatební tabule, květinovou výzdobu, vyrobíme jmenovky na stůl apod.
  • Doporučíme vám osvědčeného fotografa, cukrářku, DJ atd.  


Po celou dobu plánování a trvání svatby (nebo obřadu) budete mít k dispozici svatebního koordinátora, který bude pomáhat s přípravami i realizací. Koordinátor je přítomen po celý svatební den, stará se o hosty, pomáhá účinkujícím a fotografům a dbá na to, aby vše proběhlo podle plánu.  

Při celodenní svatbě si účtujeme poplatek za pronájem prostor. Tato částka je stanovena podle počtu hostů (s tím souvisí počet perosnálu a použitých prostor) a doby trvání svatby. Pronájem končí nejpozději v 02:00, kdy se areál uzavírá.  

V areálu Hradu Červený Újezd není povoleno vypouštět lampiony štěstí a ohňostroje. Děkujeme za pochopení. 

Fotografie z uplynulých svateb najdete na našem Facebooku   

separator

Copyright © 2017   KLUBKO55    www.klubko55.cz