Kontaktujte nás: +420 602 347 887 | info@hrad-cervenyujezd.cz

UBYTOVÁNÍ


Ubytování na Hradě Červený Újezd je určeno pro novomanžele a jejich nejbližší. Při objednání Vám mohou být apartmány k dispozici už od rána svatebního dne, aby se v něm mohla nevěsta nechat upravit a budete mít také zázemí pro své hosty (rodiče se mají kde převléci, odpočinout si apod.). V ceně apartmánu je snídaně.

Barokní apartmán

Bývá nazývám svatebním apartmánem, protože je to nejčastější místo, kde chtějí novomanželé strávit první noc. V apartmánu se nachází funkční kachlová kamna, barokní nábytek, na vyvýšeném místě pak stojí barokní postel z roku 1798. Součástí je také moderní toaleta a koupelna s vanou a sprchovým koutem.

Cena za apartmán: 6.000 Kč/noc

Klasicistní apartmán

Apartmán velikosti menšího bytu obsahuje obytnou místnost s krbem, funkční kuchyňskou linku, dvě dvoulůžkové ložnice, současnou toaletu a koupelnu (sprchový kout i vana). Nábytek je v klasicistním stylu.

Cena za apartmán: 8.000 Kč/noc

Gotický apartmán

Menší ložnice s gotickým nábytkem, funkčními kachlovými kamny, současnou koupelnou (sprchový kout) a toaletou. K apartmánu přiléhá malá kaple, galerie zbraní a funkční dobová kuchyně.

Cena za apartmán: 6.000 Kč/noc


 Objednávka ubytování:

Zuzana Uhlíková
svatební koordinátor
tel.: +420 602 651 383
e-mail: zuz.uhlikova@gmail.com

separator

Kde nás také najdete

Copyright © 2022   KLUBKO55    www.klubko55.cz