Kontaktujte nás: +420 312 698 924 | info@hrad-cervenyujezd.cz

Restaurace uzavřena 18. srpna 2019.

Nabídka pro školy

Nabízíme speciální programy ve zvýhodněných cenách pro mateřské i základní školy. V této nabídce najdete nejoblíbenější možnosti, ale nebojte se nám napsat svá přání. Budeme se snažit vyhovět vám tak, aby si to u nás děti co nejvíce užili.

Prohlídka muzea a zahrad

nabídka obsahuje prohlídku muzea českého venkova s průvodcem (cca 45 minut) a časově neomezenou návštěvu zahrady a skanzenu. Cena: 70 Kč/osoba Prohlídka muzea a zahrad se svačinou - obsahuje prohlídku muzea českého venkova s průvodcem, neomezenou návštěvu zahrady a svačinu v restauraci Krčma (pohanková placka a čaj). Cena: 110 Kč/osoba
   

Prohlídka muzea a zahrad, hry v zahradě a svačina

děti si prohlédnou muzeum českého venkova s průvodcem, absolvují v zahradě hru dle vašeho výběru a v restauraci Krčma dostanou svačinu (pohanková placka a čaj). V případě špatného počasí přesuneme aktivity do hradu. Děti dostanou drobný dárek. Cena: 150 Kč/osoba (trvání cca 3 hodiny)


Prohlídka muzea a zahrad, hry a oběd

obsahuje prohlídku muzea českého venkova s průvodcem, hru v zahradě dle vašeho výběru a oběd v restauraci Krčma (kuřecí vývar, smažený kuřecí řízek, vařené brambory a nápoj). V případě špatného počasí přesuneme aktivity do hradu. Děti dostanou drobný dárek. Cena 220 Kč/osoba (trvání cca 4 hodiny) 

Nabídka her

Hradní špejling

jedná se o originální hradní hru. Děti jsou rozděleni do družstev a hledají v zahradě barevná dřívka (špejle), z nichž každá barva má nějakou bodovou hodnotu. Družstvo s více body vítězí. Pro děti z MŠ hru zjednodušujeme.

Honba za pokladem

pro děti připravíme stopovací hru s úkoly, na konci objeví truhlu s pokladem. Do truhly vkládáme perníkové medaile.

NOVÁ VERZE! Den šifrování 

v areálu skanzenu děti luští šifry a získávají jednotlivá slova (exponáty z muzea). Poté, co vše vyluští, postoupí k truhle s pokladem a tam je čeká poslední překážka - zámek s číselným kódem. Když ho vyřeší, dostanou se k ukryté odměně. Děti rozdělujeme do dvojic/trojic, vhodné pro 1. stupeň ZŠ.  

Hradní křížovka 

na začátku prohlídky hradu dostanou děti kartu s prázdnou křížovkou. V muzeu hledají očíslované exponáty, jejichž názvy do karty v průběhu prohlídky doplní. Na konci prohlídky děti vyzkoušíme, jestli dávali pozor a vše si správně pamatují.

Den her na hradě

dětem připravíme malý herní den. Na začátku dostanou hrací kartu s úkoly. Po jejich splnění získají malou odměnu (karta obsahuje malování, obrázkové bingo, hru v zahradách apod.) Vhodné i pro MŠ.


Další varianty školních i neškolních výletů je možno sestavit podle vašich představ. Napiště nám:


Renata Švejdová
mobil: +420 602 347 887
tel: + 420 312 698 924
e-mail: info@hrad-cervenyujezd.cz
www.hrad-cervenyujezd.cz

separator

Copyright © 2017   KLUBKO55    www.klubko55.cz