Kontaktujte nás: +420 602 347 887 | info@hrad-cervenyujezd.cz

Soukromé RODINNÉ oslavy a FIREMNÍ AKCE

 

Jsme velmi potěšeni, že v tomto roce si nás opět našli mnohé firmy a uspořádali u nás své večírky a události. Hrad Červený Újezd byl už od svého vzniku místem, kde se takové akce často pořádali a naším cílem je tuto stránku opět rozvíjet. Také jsme zaznamenali zvýšený zájem o rodinné oslavy a máme z toho velkou radost. 

Pokud přemýšlíte o oslavě nebo pořádání akce na hradě Červený Újezd, napište nebo zavolejte nám. Nezávazně Vám vypracujeme předběžný rozpočet, řekneme si více o Vaší představě a budeme se snažit Vám vyjít vstříc. Nabízíme také osobní schůzku přímo na hradě, kde si prohlédneme vhodné prostory. 

Nabízíme: 

  • poskytnutí vhodných prostor pro Vaši akci. Máme dva salonky pro menší společnost, tři místa pro větší společnost. Při velké společnosti (150 osob a více) lze pronajmout celý hrad. Ubytování na hradě je možné ve třech apartmánech (2 dvoulůžkové a 1 čtyřlůžkový). 
  • kompletní zajištění občerstvení včetně rožnění, grilování na plochém nebo brazilském grilu, tématické hostiny se speciálním menu apod. 
  • zajistění doprovodného programu pro (prohlídky muzea, živá či reprodukovaná hudba, spolupráce se skupinami historického šermu apod.)
  • tématická výzdoba prostor podle přání klienta
  • poradíme Vám, jak co nejlépe celou akci uspořádat a aktivně se podílíme na její přípravě. V den akce pomáháme s koordinací

  

Kapacita prostor: 

Hlavní restaurace Krčma - 85 míst

Mlýnský salonek (rozšíření restaurace, vhodné pro rauty) - 20 míst

Zbrojnice (vhodná pro rauty) - 60 míst

Stodola (černá kuchyně, ideální pro rožnění v letních měsících) - 40 míst

Barokní apartmán (v 1. patře, vhodný pro servírované menu) - 20 míst 

Zuzana Uhlíková 

event koordinátor
mob.: +420 602 347 887
e-mail: info@hrad-cervenyujezd.cz

separator

Kde nás také najdete

Copyright © 2022   KLUBKO55    www.klubko55.cz